Jack a obři ke shlednutí zdarma


Loading ... Loading ...
1 817 shlédnutí
Jack a obři

Mladý farmář ani netuší, jak velké dobrodružství jej čeká, když se náhodou otevře brána mezi naším světem a zemí plnou gigantických obrů, kteří se nás okamžite snaží osídlit. Jack bude muset vyhrát nejdůležitější bitvu nejen svého života, ale celého lidstva, aby vše zachránil a samozřejmě se stal i legendou.Snímek Briana Singera navazuje na celou škálu remaku původních pohádkových příběhů s novým akčním kabátem, dle prvních ohlasů kritiků však tento film zcela jistě nezklame. Považte sami hvězdné herecké obsazení- Ewan McGregor, Nicholas Hoult, Stanley Tucci či Bill Nighy. Kameru má na svědomí Newton Thomas Sigel, který se podílel například na X-menovi 2 či slavnému seriálu z lékařského prostřední- Dr. House.

Jack a obři trailer

Jak stáhnout tento film zdarma?
Připravil jsem krátký návod na 4 kroky
Získejte přístup k neomezené databázi dat, které jinde nenajdete a dokonce i velmi raritní české filmy, pořady, seriály a eknihy.

Další filmy online zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>